Září - seznámení s Krtečkem

Na začátku září se děti ve školní družině seznámily s celoroční hrou, učily pravidlům bezpečného chování a také, jak se chovat ke kamarádům v kolektivu. Začali jsme tvořit výrobky s tématikou podzimu a také dráčka na oblíbenou Drakiádu. Pěkné počasí nám umožnilo na procházkách  různé sportovní aktivity, pozorování přírody a sběr kaštanů. Ty jsme využili při Podzimní dílně na postavičky zvířátek a do skládaček podle vzoru. Zbyl nám čas i na poslech oblíbených pohádek a říkanek.

Text a foto: Bc. Jana Čapková