Účast na projektovém dnu OU Chroustovice

Ve čtvrtek 27. dubna se žáci II. stupně ZŠ a PRŠ dvouleté zúčastnili projektového dne v rámci implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II v OU v Chroustovicích. Po příjezdu a přivítání se žáci rozdělili do tří pracovních skupin. Každá skupina si pod dohledem učitelů odborného výcviku připravila mini nádivku z čerstvých kopřiv, špenátovou roládu a jarní mini dortíčky. Na závěr se uskutečnila soutěž, při které měli žáci poznat pomůcky do kuchyně. Nejlepší družstvo za své vědomosti získalo sladkou odměnu.

Mgr. Andrea Suchá