ZŠS III. - Březen

Březen byl na výuku ve škole sice velice krátký, ale tvořivý. V měsíci březen jsme měli jarní i velikonoční prázdniny. Rádi jsme využili toho, že sluníčko konečně začalo hřát, vyráželi jsme do okolí a poznávali probouzející se přírodu. Učili jsme se a povídali si o jaru a velikonočních zvycích a tradicích. Ve třídě jsme kromě učení také vytvářeli velikonoční výzdobu a přáníčka pro maminky a babičky k MDŽ. Na počátku měsíce jsme dělali jarní pomazánku a učili se stolovat. Velmi se nám líbily velikonoční dílničky. Všichni se těšíme na měsíc duben a na další zážitky ve škole.

Mgr. Anna Majerová

tn_obrazek_19458.jpg