ZŠS III. - Listopad

Listopad byl bohatá na učení i na akce. Na začátku měsíce jsme navštívili výtvarnou výstavu a podívali jsme se do „Automatických mlýnů“. Zde jsme stavěli mosty a domy jako stavitelé. Zajímavý byl i „Bramborový týden“. Tvořili jsme z brambor, tiskli jsme bramborovými tiskátky, v kuchyňce jsme připravovali zapečené brambory a povídali jsme si o významu brambor v našem jídelníčku. Šestnáctého listopadu proběhl školní projekt „ Finanční gramotnost“na téma hospodaření s penězi v domácnosti Velmi se nám líbila návštěva EKOcentra „Paleta“, kde jsme vyráběli ptačí budky a dozvěděli jsme se, co dělají ptáci v zimě. Akce se nám velmi líbily.

Mgr. Anna Majerová

tn_obrazek_18438.png