JARO!

Březen je prvním jarním měsícem v roce a my jsme si přicházející jaro, Velikonoce i mnoho dalšího opravdu užili. Odchod zimy jsme si pojistili vytvářením a vynášením Morany. Spojili jsme to i s prvním posezením s přáteli v přírodě. Moderně se tomu říká piknik. A jelikož jsme žáci praktické školy dvouleté, začali jsme pracovat i na zahradě. Přesadili jsme květiny z jednoho záhonu na jiný a vytvořili jsme krásný okrasný záhon s levandulí a travinami. Trénovali jsme i povlékání peřin a byli jsme na exkurzi v Dopravním podniku Pardubice. Pro spolužáky jsme přichystali velikonoční tvoření a nezapomněli jsme ani na budoucí prvňáčky a udělali jsme jim dárečky k zápisu.

Mgr. Michaela Spurná

tn_obrazek_19193.jpg