Tranzitní program v akci

V listopadu jsme navštívili Denní stacionář Mirea. Poznáváme zařízení, která by žáci mohli po ukončení školní docházky navštěvovat. Nejen my se seznamujeme s možnostmi našeho budoucího uplatnění. Studentka speciální pedagogiky Míša si v listopadu prakticky vyzkoušela své možné budoucí povolání především ve třídách praktické školy dvouleté. Byla moc milá a šikovná. Během listopadu jsme se rovněž zapojili do školního bramborového týdne a do projektového dne zaměřeného na finanční gramotnost.

Mgr. Michaela Spurná