Leden ve znamení UNICEF a divadla

V lednu jsme dokončili vyrábění panenky pro organizaci UNICEF, která prostřednictvím koupě naší Perníkové panenky zaplatí očkování jednomu dítěti ze zaostalých zemí. Pod vedením paní učitelky Mirky jsme všechny třídy praktické školy dvouleté zahráli celé škole loutkové divadlo „O chlapci, který (ne)zachránil svět.“ Během Projektového interaktivního dne metodika prevence II. etapa „šikana jinak“ jsme se dozvěděli hodně zajímavého a poučného o šikaně spojené se sociálními sítěmi. První měsíc v letošním roce jsme úspěšně zakončili předáváním pololetního vysvědčení.

Mgr. Michaela Spurná