Duben v PRŠ III.

V tomto měsíci jsme se v naší škole připravovali na zápis dětí do prvních tříd a naše třída budoucím školákům připravila krásné záložky do knížek, takže doufáme, že jim udělaly radost a budou se do školy těšit. Také jsme oslavili Den Země. Naučili jsme se obdělávat půdu, školní záhony jsme vyčistili od střepů, železa, igelitů a dalších nečistot. Teď bude pěstování radost. V dubnu tradičně Atletika bez bariér, stihli jsme hned dva tréninky, kde jsme potrénovali hod, běh a skok do dálky. Sportujeme rádi a dáváme do toho všechno!

Mgr. Petra Svašková