Nová školní výdejna

Otevíráme novou školní výdejnu obědů

To, na co jsme dlouho čekali a na co jsme si všichni těšili, se konečně podařilo. Naše škola má novou, vlastní výdejnu obědů. Až do letošního prosince se naše děti a žáci stravovali na jiné škole, která nám vyšla v tomto směru vstříc. Přesto to bylo organizačně víc než náročné. Ale od 1. 12. je vše jiné. Toho dne paní ředitelka spolu s Karolínkou slavnostně přestřihla pásku a zahájila provoz výdejny. Žádné svozy žáků, žádné přerušované vyučování. Nová jídelna je krásná, dokonale vybavená a zcela dostačující pro stravování nejen všech dětí a žáků, ale i všech zaměstnanců školy. Ostatně, můžete se o tom sami přesvědčit na našich fotografiích….

Mgr. Andrea Suchá

tn_obrazek_11926.jpg