Netradiční 4 boj – zimní finále

Letošní rok jsme konečně mohli zakončit dlouho očekávanou sportovní akcí, kterou byl Netradiční 4boj. Od začátku školního jsme se roku poctivě připravovali v jednotlivých disciplínách, a to nejen v hodinách tělesné výchovy. Zimní finále pak zábavnou formou prověřilo tělesnou zdatnost žáků ze speciálních a praktických tříd naší školy. Společně jsme si zasoutěžili, fandili, užili si radost z dosažených výkonů a potkali se s kamarády. V tréninku budeme pokračovat i v novém roce, abychom se připravili na velké letní finále, které se bude konat na školní zahradě.

Mgr. Pavla Bišková